Kosár
    Összesen: 0 Ft

    Albrecht DR 112 Kültéri rádió DAB+, URH Vészhelyzeti rádió, USB, Bluetooth® Akkutöltő funkció, Kézi kurbli, Napelem, Fröccsenő víz ellen védett,

    Kategória: Rádiók

    Gyártó: Albrecht

    Cikkszám: 27911

    • 44 560 Ft
      Nettó ár: 35 087 Ft
    • Rendelésre - Várható beérkezés a raktárunkba: :delivery_time munkanapon* belül
      *Pontosabb információért kérjük, forduljon ügyfélszolgálatunkhoz.
    Megosztás

    Top termékek

    Az Albrecht DR 112 tökéletes társ minden kültéri rajongó számára: igazi sokoldalú / igazi sokoldalú rádióként a kompakt kültéri rádió nemcsak a legfrissebb információkat és zenét biztosítja a hallgatóknak (FM / DAB+ vétel / streaming), hanem egyben zseblámpa, olvasólámpa, iránytű és power bank – mindez külső tápegység nélkül! Mivel napelemes rádióként vagy forgattyús rádióként a DR 112 független a külső áramforrásoktól, ezért tökéletes olyan szabadtéri tevékenységekhez, mint a túrázás, síelés, kempingezés, tengerparti kirándulások és természetesen minden hétköznapi helyzet. Otthon vagy az autóban a DR 112 kényelmesen tölthető az USB porton keresztül.

    Robusztus házának köszönhetően a DR 112 nagyon ütésálló és vízálló az IPX5 szerint. Végül, de nem utolsósorban: Az integrált SOS riasztás funkció segítségével optikai és akusztikus segélyhívások is küldhetők, ha az számít!

    A Szövetségi Polgári Védelmi és Katasztrófavédelmi Hivatal (BBK) azt tanácsolja a honlapján, hogy vásároljon hajtókaros rádiót. Ennek oka az előrelátható és előre nem látható veszélyek, mint például az árvíz, a heves havazás lavinákkal vagy a nagy léptékű, folyamatos áramkimaradások. A rádió gyakran az egyetlen figyelmeztető és információs médium. Ezt újratölthető akkumulátorral vagy akkumulátorokkal kell működtetni. Ide illik az Albrecht DR112 hajtókaros rádió, amely minden egyéb követelmény mellett beépített napkollektorral és kézi hajtókarral is rendelkezik, így külső tápegység nélkül is tud működni. A DAB+ rádiók ugyanakkor powerbankként is használhatók okostelefonok és egyéb USB-eszközök töltésére.

    Ez a szöveg gépi fordítással készült.
    Egyéb tulajdonságok
    0 értékelés ehhez a termékhez

    Hasonló termékek