KAI Wasabi Black Sushi kés - 21 cm

KAI Wasabi Black Sushi kés - 21 cm

Márka: KAI
Cikkszám: KAI WA6721Y
27 195 Ft

Nettó: 21 413 Ft

Beszállítónál

Szállítás: 18 munkanap

Biztonságos fizetés

SSL titkosítás

Gyors szállítás

1-3 munkanap

14 nap visszaküldés

Pénzvisszafizetés

Ügyfélszolgálat

H-P 8:00 – 16:00

Sushi késeket (yanagiba) használnak a sushi és a sashimi szeletek vágásához. A kisebb pengék ugyanolyan alkalmasak, mint a kiegészítő kések, pl. kis zöldségek vágására. A kés méretének meg kell felelnie az elkészítendő összetevők méretének.
Wasabi Fekete polírozott penge, fekete fogantyú: Japánban fejlesztették ki, a kések, rozsdamentes acél polírozott pengével, 58±1 HRC keménységgel, összetéveszthetetlen, távol-keleti hangulatot ad a konyhájának.
A Wasabi sorozathoz kifejlesztettek egy fogantyút, amelynek bambuszpor és polifenilén speciális kombinációja, amely optimális higiéniát kínál a bambusz komponensek természetes antibakteriális hatása miatt is.
A hagyományos japán fa fogantyúval ellentétben a fekete fogantyú nincs csatlakoztatva, hanem teljesen bezárja a pengét, így a penge szilárdan rögzítve van a fogantyúhoz, másrészt nem tárolnak szennyeződést - a kereskedelmi konyhai alkalmasság garantált.A Kai Wasabi Black kést minden használat után forró vízzel kell öblíteni, és óvatosan pamut ruhával kell megszárítani.
A mosogatógépben való tisztítása nem ajánlott, mivel megtámadja a penge élességét és a markolat anyagát.

Jellemzők:

  • Penge hossza: 21 cm t=2,5
  • Fogantyú hossza: 12,6 cm
  • Penge anyaga: polírozott rozsdamentes acél
  • Vágás: egyoldalú
  • Fogantyú anyaga: Antiszeptikus bambusz-polipropilén kombináció
  • Penge keménysége: 58±1 HRC