Laowa 9mm f/2.8 Zero D Nikon Z objektív

Laowa 9mm f/2.8 Zero D Nikon Z objektív

Kategória: Kameraobjektívek
Márka: Venus Optics
Cikkszám: VO2981
299 860 Ft

Nettó: 236 110 Ft

Beszállítónál

Szállítás: 14 munkanap

Biztonságos fizetés

SSL titkosítás

Ügyfélszolgálat

H-P 8:00 – 16:00

Ez az izgalmas fix objektív ultraszéles, akár 113°-os látószögű (MFT rendszeren 100°) átfogást biztosít. Apró mérete és könnyű súlya tökéletesen illeszkedik a tükör nélküli kamerákhoz, és alkalmas gimbalokkal való használatra. Az új DL bajonett lehetővé teszi, hogy ezt a lenyűgöző objektívet az X7 gimballal felszerelt DJI Inspire 2-re rögzítsd, így ez a legnagyobb látószögű objektív a drónhoz. MFT bajonettes változat is elérhető MFT kamerákhoz, így például BMPCC 4K-n is használható. 2 aszférikus lencsetag és 3 extra alacsony szórású lencsetag sikeresen korrigálja a kromatikus aberrációt, közel nulla torzítást valósít meg, és kiváló élességet biztosít a kép minden egyes részén.

Fuji X, Sony E, Canon EF-M, DJI DL és MFT bajonettes változatok érhetők el. Létrehoztunk egy Facebook közösséget a DJI pilóták számára, hogy megosszák tapasztalataikat és lenyűgöző munkáikat a 9 mm-es DL objektívünkkel. Kérjük, kattints ide a csatlakozáshoz.

Végre elhozzuk a „Zero-Distortion” (nulla torzítás) funkciót MFT rajongóinknak. Mostantól MFT bajonettel is rendelhető. Használhatod a kompakt és könnyű fix objektívet MFT kamerádon, mint például a Blackmagic Pocket Cinema Camera (BMPCC) 4K-n, a Panasonic GH sorozaton, az Olympus OM-D sorozaton, stb.

Nulla torzítás

Az objektív, amely az utraszéles látómezőt különösen kompakt kialakítással párosítja, 13,5 mm-es egyenértékű fókusztávolságot nyújt. Zero-D objektívként ez a 9mm f/2,8-as optikai kialakítás kifejezetten az optikai torzítás minimalizálására szolgál. Ez rendkívül hasznos mind az építészeti fotósok, mind a légi videósok számára, amely sok időt takarít meg számukra az utómunka során.

f/2,8-as maximális rekesz

Az optikai kialakítás egy pár aszférikus és három extra alacsony szórású lencsetagot tartalmaz a szférikus és a kromatikus aberráció szabályozására a jobb élesség és a csökkentett színhibák érdekében. A nagy fényerejű f/2,8-as maximális rekesz jól alkalmas gyenge és nehéz fényviszonyok között történő munkavégzéshez.

Könnyűsúlyú dizájn

A kis méret és a könnyű kialakítás miatt ez az objektív állandó helyet érdemel a kameratáskában. Ezenkívül egy szirom alakú napellenző is tartozik hozzá, amely csökkenti a becsillanást és a szellemképet erős fényviszonyok melletti munkavégzés során. Elegáns és könnyű kialakítása jól illeszkedik a tükör nélküli vázakhoz, és ideális a mindennapi fotózáshoz, valamint a gimbalon történő használathoz.

Méret-összehasonlítás a 10-24mm f/4 R OIS objektívvel

Méret-összehasonlítás a 12mm f/2 NCS CS objektívvel

A 110 fokos látómező és a könnyű kialakítás tökéletes társsá teszi ezt az objektívet vlogoláshoz és gimbalon történő használathoz.

A legszélesebb DL objektív

Egy új DJI DL bajonett lett bevezetve a DJI Inspire 2-n való használatra. A DL bajonettes verzió ugyanazokkal a specifikációkkal és optikai teljesítménnyel rendelkezik, mint a jelenlegi Fuji X, Sony E és Canon EF-M bajonettek. Mindegyik közel nulla torzítással és ultranagy látószögű lefedettséggel rendelkezik (akár 113°-os látószögig), lefedi az APS-C (Super 35) méretű érzékelőket, rendkívül éles eredményeket produkálva. Ez az álomobjektív minden DJI Inspire 2 pilóta számára.

Látószög-összehasonlítás a 16mm f/2.8 DL objektívvel

Légifelvétel-minta

További mintavideókért kérjük, látogassa meg Youtube-csatornánkat.