Kosár
    Összesen: 0 Ft

    XP-PEN AC41 Artist15.6, Artist 15.6 pro digitalizáló tábla állvány fekete

    Kategória: Digitális Rajztábla

    Gyártó: XP-PEN

    Cikkszám: AC41

    A termék nem elérhető

    Megosztás

    Top termékek

    Elegáns és hordozható.

    Az XPPen AC 41-es állvány ABS és üvegszálas anyagból készül, könnyű konstrukcióval és hordozható kialakítással, amelyet bárhová magával vihet.

    Méretválaszték az Ön munkastílusának megfelelően.

    Az XPPen AC 41 állvány mérete 330,15 mm x 223,17 mm, és tökéletesen illeszkedik az XPPen Artist 15.6 és Artist 15.6 Pro modellekhez, miközben a 15,6 hüvelykes vagy annál kisebb méretű táblagépek is elférnek rajta.

    Könnyen használható.

    Egyszerűen nyomja le, húzza hátra a tartólemezt a képen látható módon, és állítsa be 90 fokban a stabil alátámasztás érdekében. Helyezze a táblagépet az állványra, és kezdjen el alkotni!

    A szükséges tartozék.

    Az AC 41 állvány a felületén és az alján is csúszásmentes kialakítással megakadályozza a rázkódást vagy csúszást, és enyhíti a szem fáradtságát és a kéz merevségét.


    A terméket az XP-PEN Artist 15.6 Pro készülékhez ajánljuk!
    Egyéb tulajdonságok
    0 értékelés ehhez a termékhez

    Hasonló termékek